top-nasi_psi

 
error error error error error error error
NABÍDKA KRYTÍ NAŠI PSI NAŠE FENY ŠAMPIONI

 

Ch. Everlasting Joy for Greynie
chovný pes 
PP   VÝSTAVY   ZKOUŠKY
Spolumajitel Veronika & Peter Posar
Narozen 13.02.2019
Výška v kohoutku 69 cm
DKK + DLK A + 0/0
Vyšetření srdce negativní (2023)
Vyšetření očí negativní (2023)
Genetická vyšetření SD - N/N (zdravý homozygot)
  HYM - N/N (zdravý homozygot)
  MH - N/N (zdravý homozygot)
  HUU - N/N (zdravý homozygot)
  DM - N/N (zdravý homozygot)
  DNA profil
Výstavy Šampion ČR
CAC
res. CACIB
BOS
Národní vítěz
   
Zkoušky Lesní zkoušky - I.cena
  Zkoušky vodních prací - I.cena
  Podzimní zkoušky - I.cena
   
Chovnost SV Prostějov 10.9.2023 
   
   
     Tento úžasný pes dosáhl všech svých pracovních a většiny výstavních výsledků během pouhých 3 měsíců čistého času!! Ve svých 4 letech k nám v půlce května přišel na týdenní hlídání a mě uchvátil  natolik, že jsme se po návratu majitelů domluvili, že zkusím téměř nemožnou misi - během léta jej vycvičit a složit k uchovnění potřebné lovecké zkoušky.
     Joy je velice chuťový pes s výborným nosem (ostatně jako snad všichni jeho sourozenci, včetně všestranné Carrie a Šampiona práce Orkánka!), navíc jsme mohli navázat na výbornou poslušnost a základy lovečiny z jeho štěněčích měsíců, a tak výcvik šel jako po másle (když nepočítám epizody klidového režimu např. díky psincovému kašli nebo pokousání od cizího psa). Na den přesně po dvou měsících jsme zvládli lesní zkoušky v I. ceně! Následovala měsíční přestávka díky mému pobytu v lázních a hned po ní Joy vyšvihl zkoušky vodních prací s plným počtem bodů!! Na poslední podzimní zkoušky jsme si sice museli trochu počkat (tam se nám právě nakupily ty zdravotní přestávky), ale nakonec se i ty podařily, i když už téměř na poslední možný termín. A protože já nejsem žádný profesionální drezér, jsem na tuto naši výcvikovou jízdu patřičně hrdá!
     Kromě toho jsme stihli také dvě národní a jednu mezinárodní výstavu, kde Joy pokaždé získal titul CAC a otevřel si tak dveře k titulu českého šampiona krásy!
 

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal