,error

 
error error error error error error error
MÁTE ZÁJEM O ŠTĚňátko? plánované VRHY ODCHOVANÉ VRHY
MÁTE ZÁJEM O ŠTĚŇÁTKO?
 
Nejprve si prosím odpovězte na následující otázky:
 
- Uvědomuji si, že si psa pořizuji i na dobu delší než 10 let?
- Jsem si jist, že se po celou tuto dobu budu schopen o psa postarat (např. při změně zaměstnání, rodinné situace...)?
- Je mi jasné, že kupní cena štěněte je ta nejnižší částka, kterou do psa během jeho života vložím (kvalitní strava, veterinář, výcvik apod.)?
- Jsem si vědom toho, štěně není plyšák, že potřebuje svůj pevný režim, péči a výcvik?
- Jsem si vědom toho, že výmarský ohař není společenské, ale lovecké plemeno, že potřebuje silnou a vyrovnanou osobnost majitele?
- Mám již zkušenosti s ohaři, příp. jinými loveckými psy?
- Jsem ochoten věnovat svému psu alespoň hodinu času denně?
- Jsem smířen s tím, že mi štěně může vydolovat díru na zahradě nebo sežrat botu?
- Jsem přesvědčen, že já ani nikdo z mé rodiny netrpí alergií na psy?
 
VÝSLEDEK:
 
7-9x ANO: Gratulujeme! Je nám velkým potěšením, že se právě Vy zajímáte o naše štěňátka, neboť jste na nejlepší cestě stát se tím nejlepším majitelem výmarského ohaře. Prosím, kontaktujte nás, seznamte se s námi a našimi psy, přijeďte si pomuchlat štěňátka a přesvědčit nás, že Vy jste ti praví.
 
4-6x ANO: Jste si jist(a), že je skutečně výmarský ohař, resp. kterýkoliv ohař, to pravé plemeno pro Vás? Popřemýšlejte prosím o tom, zda by nebylo lepší pořídit si např. nějaké společenské plemeno.
 
0-3x ANO: Kupte si prosím plyšáka nebo rybičky, ne psa!
 
Pokud jste stále přesvědčen(a), že výmarský ohař je skutečně Vaším osudem, napište nám prosím e-mail se základními informacemi o Vás a Vaší rodině, o Vašich představách a plánech s pejskem a vlastně o všem, co se Vám v této situaci může zdát důležité. Bude nám velkým potěšením a radostí přivítat Vás u nás doma, seznámit Vás s našimi psy a zodpovědět Vaše otázky.
 
Zajímá vás, proč jsou štěňata s PP dražší než kříženci, tedy štěňata bez PP? Klikněte ZDE.
Máte pocit, že jsou štěňátka s PP příliš drahá? ZDE můžete nahlédnout do soupisky nákladů, které jsme měli na náš vrh A (5 odchovaných štěňat). Jsou započítány pouze položky, na které jsme si nezapomněli schovat fakturu/paragon. Není započtena naše práce po celé dny a noci během 10 týdnů, po které u nás štěňátka byla, ani náklady na běžnou péči o chovnou fenu mimo období březosti a kojení, na její pořízení, výstavy, výcvik a zkoušky. To vám zajisté dá představu, kolik takové štěně může stát, aby se chovateli vrátila alespoň část nákladů - na jakýkoliv zisk není šance.
 

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal