error

 
error error error error error error error
MÁTE ZÁJEM O ŠTĚNĚ? plánované VRHY ODCHOVANÉ VRHY
ŠTĚŇATA
 

        Štěňátka z CHS Greynie jsou vždy pečlivě plánována a s láskou očekávána - jsou jako naše děti. Naší snahou a snem je, aby náš domov opouštěli pouze zdraví a kvalitní jedinci, kteří oživí a zkvalitní českou výmaří populaci a především naplní radostí životy svých majitelů. Z tohoto důvodu vybíráme rodičovský pár velmi pečlivě tak, aby budoucí štěňátka měla ty nejlepší předpoklady stát se milovaným, užitečným a snad i úspěšným společníkem svému majiteli. Důraz klademe především na pevné zdraví, nekonfliktní a přátelskou povahu, standardní exteriér a výborné pracovní vlohy. 

 

          Štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, v pohodlí domku se zahradou, kterou také v rámci možností využívají. Jsou výborně socializovaná, zdravá, očkovaná, odčervená a očipovaná . Do nových domovů si budou odvážet Pet passport, Průkaz původu, CD s fotkami z prvních dnů života, granule, na které již budou zvyklá, oblíbenu hračku a „vůni domova“. Odvezou si také celý svůj proutek, protože nemáme v plánu proutky krátit. :)

 

            Z výše uvedených důvodů vítáme u nových pánečků aktivní přístup a zájem o další práci s pejskem - nesmí je tedy překvapit, že i oni si projdou jakýmsi "výběrovým nebo schvalovacím řízením". Budou muset také akceptovat náš přátelský dohled nad dalším osudem pejsků, na oplátku ale nabízíme celoživotní poradenství a nezištnou pomoc ve všech záležitostech pejsků se týkajících. Samozřejmostí je kupní smlouva, kde budou všechny podmínky upřesněny a kterou budou mít koneční zájemci k dispozici dostatečně dlouho před odběrem. Očekáváme také minimálně jedno osobní setkání před odběrem štěňátka, avšak každá další návštěva je z naší strany vítána.   

 
 

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal