error

 
error error error error error error error
MÁTE ZÁJEM O ŠTĚňátko? plánované VRHY ODCHOVANÉ VRHY
PLÁNOVANÉ VRHY
 
Vrh E - Arynka & Alli
13.2.2019 se nám narodilo 9 kluků jako buků a 3 krásné holčičky!
     C.I.E., Multi Ch, Multi JCh All-Star Alonso Atagora "Alli" je mladý, krásný a šikovný pes, který je synem našeho mega-úspěšného Luckyho (Multi GCh, Multi Ch, C.I.B., C.I.E, BIS Bromhund Sensation at Greynie), což také bylo jedním z hlavních důvodů mého výběru. Aliho známe od štěňátka a tušíme, co od něho můžeme očekávat. Je to pes silné kostry, s nádhernou, výrazně samčí hlavou, vynikajícím předním i zadním úhlením, hlubokým a prostorným hrudníkem a výrazným předhrudím. Krásnou stříbrnou barvu podědil po svém otci. Jeho lovecké vlohy jsou mimořádné a umocněné velmi snadnou cvičitelností. Bohužel majitelka neměla možnost věnovat tréninku a zkouškám více času, takže oficiálních pracovních úspěchů není tolik, kolik by být mohlo. Přesto zatím zvládl podzimní zkoušky (I.cena, 3.místo), vodní práce (I.cena) a lesní zkoušky (I.cena, 3.místo).    
All-Star Alonso Atagora - pedigree
Alliho webová stránka
Arynky webová stránka
      Arynka je jediná fenečka z našeho vrhu A. Krásná jako její matka Rory, bohužel ale nepodědila její nadšení pro předvádění se ve výstavních kruzích - v tomto směru je spíše po svém otci. :) Přesto během své kratičké výstavní kariéry dosáhla mimořádných výsledků, kterými dokonce svou matku předčila (Best In Show na Středoevropské klubové výstavě KCHVO, Junior Best In Show na Národní výstavě v Mladé boleslavi...). Veškeré detaily najdete na její stránce ZDE.
     Čím více Arynka s paničkou přičichávaly k lovečině, tím více jim bylo jasné, že právě ona je to, co je naplňuje ze všeho nejvíce. Arynka je velmi chuťová fenka, temperamentní a vášnivý lovec, i tak ale snadno ovladatelná a snadno cvičitelná. To napomohlo k tomu, že s paničkou - absolutní začátečnicí, která si v ní pořídila svého zcela prvního psa - předvedly vítězné pracovní tažení, které dotáhly až k všestranným zkouškám v úžasné I.ceně. V letošním roce by děvčata ráda ještě pár zkoušek prošla, a bude-li se dařit, třeba i zabojovala o nějaký ten CACT. Kromě loveckých zkoušek holky zvládly také německý oficiální test povahy Wesentest a pokud vím, je Arrynka v ČR jedinou fenou, která tento test úspěšně absolvovala. 
     V rodině je Arrynka skvělou parťačkou pro všechny: na hrátky s 5 dětmi, sportování, procházky a dovolené po celé Evropě s jejich rodiči, kámoška pro rodinnou kočičku, další vnouče pro dědu s babičkou. Všichni ji milují a ona bezmezně miluje je..   
 
     Od tohoto vrhu si slibujeme standardní stříbrošedá štěňátka středně silné až silné kostry a krásných hlav. Povahově by to měli být velmi přátelští pejskové (a snad i fenečky :)) bez známek agresivity, přesto skvělí hlídači. A na co se těšíme nejvíce, to by měly být mimořádné pracovní předpoklady, lovecká vášeň a vynikající nos. Budeme moc rádi, když se dostanou k majitelům, kteří budou mít chuť a možnost tyto jejich vlohy rozvíjet.     
     Na tento vrh již máme zamluvené dvě fenečky a pejska, proto v případě vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte nás. 
 
 

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal