error


error error error error error error error
NOVINKY 2018 HISTORIE
NOVINKY 2018
 
break
15.03.2018

BONDOVY KYČLE

     Hned druhý den po oslavě třetích narozenin se Bond s pánečky vydal na RTG kyčlí a dnes nám přišly výsledky od oficiálního posuzovatele MVDr. Snášila. A lépe to dopadnout nemohlo!! Máme samozřejmě velikou radost!

break
27.02.2018
break
25.02.2018

GREYNIE NAROZENINY

     Protože je únor nejplodnějším měsícem krátké historie naší CHS, rozhodli jsme pozvat naše odchovánky na poslední únorovou neděli na hromadnou oslavu narozenin. Vzhledem k tomu, že více než polovina jich žije v cizině, dostavili se nakonec "jen" čtyři (Arrynka, Bond, Barney a Torrey), ale i tak jsme si to skvěle užili. Vyšlo nám sice mrazivé, ale nádherné počasí na pořádnou procházku, šediváci se napucli speciálním psím dortem (pánečkové taky hlady nezůstali), dostali spoustu dárků a my dvounožci jsme si parádně popovídali. Ještě jednou moc děkujeme všem, že nám to nedělní odpoledne obětovali!

break
17.02.2018

ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA

     Týden se s týdnem sešel a Raulík opět zářil na Slovensku! Na bratislavské Victory show, což je vlastně slovenský Šampion šampionů, získal od p. rozhodčího Vl.Piskaye hodnocení Výborný 1, CAC, Victory Junior Winner!! Moc gratulujeme a jen tak dál!

   

break
11.02.2018

NITRADOG CUP + WINTER SHOW Nitra

     A Raulík vůbec nezahálí - hned další sobotu si nadělil krásný dárek ke svým 2.narozeninám! Na dvoudenní mezinárodní výstavě ve slovenské Nitře zabodoval především právě v sobotu, kdy se paní rozhodčí Vieře Vítkové líbil natolik, že mu udělila V1/2, CAC a res.CACIB! Takto se mu podařilo dokončil svůj první dospělácký titul a stal se ŠAMPIONEM KRÁSY SLOVENSKA!!! V neděli pak u pí rozhodčí Hany Ahrens (A) V2, res.CAC. Moc gratulujeme a dmeme se pýchou!     

break
break
04.02.2018

DUOCACIB

     Měsíc se s měsícem sešel a my jsme opět mířili do Brna, kde se konala tradiční dvoudenní mezinárodní výstava Duocacib. Ta nás utvrdila v tom, že letošním trendem budou výstavy s bohatou konkurencí, alespoň co se výmaráků týče. Tentokrát se jich sešlo každý den hned 53, a to z 5 států!
     Naše barvy hájil pouze Raulík který se pár dnů před svými druhými narozeninami představil naposledy v mezitřídě. Oběma pánům rozhodčím (Harto Stockmari (FIN) v sobotu a Vladimír Piskay (SK) v neděli) se líbil a oba shodně ho ocenili hodnocením Výborný 2, res. CAC.
     Kromě něho (a několika dalších výmaráků) handlovala naše Pája také jeho (skoro)bráchu Kristiana Shefis, který po oba dva dny vybojoval Best In Group 1!! Moc našim milým Vidiečanovým (majitelům obou kluků) gratulujeme!  

break
12.01.2018

HANÁCKÁ NÁRODNÍ

     Hanácká národní výstava psů v Brně je tradičním "otvírákem" nové výstavní sezony. Letos nás zde reprezentoval jen Bond (A Wild And Free of Greynie - Rory x Dante), ale zato parádně! V nečekaně bohatě obsazeném plemeni (37 VOK) se představil ve třídě šampionů a od rakouské pí rozhodčí Hany Ahrens získal hodnocení Výborný 1/2, CAC & Národní vítěz. Takto se mu podařilo dokončit další titul a je nyní také Grandšampionem České republiky. Gratulujeme!

      

break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal