NOVINKY 2014
error


error error error error error error error
NOVINKY 2018 HISTORIE
NOVINKY 2018
 
ŠTĚŇÁTKA 2018 - MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!
Pro více informací klidněte ZDE.
 
break
29.07.2018

          ÚŽASNÝ PRACOVNÍ ÚSPĚCH BONDA!!!

     Nečekaný, ale o to úžasnější úspěch si připsal na své konto Bond (A Wild and Free of Greynie - Rory x Dante)!!! Přesto, že ještě do nedávna lovecký výcvik se svým pánečkem vůbec nepreferovali a brali jej téměř jako nutné zlo pro uchovnění, prokázali tu správnou dávku drzosti a přihlásili se na Havlíčkobrodský pohár - dvoudenní soutěž LZ + ZVP, kam jezdí potrénovat ti nejzkušenější před nabodováním na všestranných zkouškách. A kluci tedy vůbec nezaváhali a nejen mně vytřeli zrak! Na sobotních vodních pracech předvedli dokonalý výkon, za který si vysloužili plný počet bodů a tedy i I.cenu, později v neděli dokonce i vyhlášení za Nejlepší vodu!!! Bond vodu prostě miluje...
     V neděli pak nastoupili na Lesní zkoušky, nenechali se rozhodit ani tím, že všichni ostatní soutěžící z jejich skupiny postupně vypadli a dokončili ve velkém stylu s pouhými dvěma trojkami, tedy I.cena, 232 /240 bodů!!! Konečné skóre Havlíčkobrodského poháru tedy zní: I. cena, 332/340 bodů, 4.místo/16, Nejlepší voda!! Moc gratulujeme a dmeme se pýchou. 
     A třešničkou na dortu je fakt, že tímto Bond splnil poslední podmínku chovnosti a stává se oficiálně chovným psem!! Jeho "nabídku" si můžete prostudovat ZDE.      

  

break
28.07.2018

          RAOUL V POLSKU

     Raulík tentokrát s pánečky zavítal do ciziny, konkrétně do polského Zakopaneho, a z mezinárodní výstavy psů si dovezl hodnocení Výborný 1, CWC (třída pracovní). Zahájil tak již svůj třetí šampionát! Moc gratulujeme a těšíme se na jeho dokončení za půl roku! 

  

break
09.07.2018

          MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!

     Dnes přinášíme tu úplně nejvíc nejlepší zprávu - máme štěňátka! A ne jen tak ledajaká, máme totiž holčičky!! Rorynka asi pochopila, že toto je poslední šance opravit si dosavadní skóre (celkem 13 štěňátek, z toho celé 2 holčičky...), a porodila nám 5 krásných holčiček a 1 klučíka! Máme velikou radost, neboť všichni včetně maminy jsou v pořádku, zdraví a plní života. Doufáme, že porostou do krásy a šikovnosti a budou rodičům, nám i budoucím majitelům dělat jen radost. V tuto chvíli to vypadá, že všechna štěňátka jsou zadaná.      

  

break
08.07.2018

CACIB Velká Ida

     Raulík pokračuje ve své krasojízdě - na dvoudenní mezinárodní výstavě ve Velké Idě na východním Slovensku získal hodnocení 2x V1+ CAC, res.CACIB. Další krůček na cestě ke Grandšampionovi SK...      

  

break
29.06.2018

RORKA TO MÁ ZA PÁR

     Už se nám to pomaličku chýlí - Rorynka vstupuje do poslední dekády. Pořádně se nám zakulatila a je neskutečně žravá, takový malý Otesánek. Na břiše už pozorujeme a hmatáme pohyby štěňátek, roztomilost sama.. :) Tak nám držte palce, ať je Rorka v pořádku donosí a v pořádku porodí. Už se moc těšíme!    

  

break
23.06.2018

RAULÍK ŠAMPIONEM KRÁSY ČR!!

     Jen jeden volný víkend si užili naši milí Slováci a hned zamířili na další výstavu - tentokrát k nám do ČR. Na Intercanis v Brně, kam bylo přihlášeno 30 VOK, se Raulík předvedl přísnému, ale zkušenému a spravedlivému rozhodčímu p. Tiboru Havelkovi (Sk) ve třídě pracovní. A moc nás potěšilo, že v záplavě VD a V bez titulu získal hodnocení Výborný 1/2, CAC, res. CACIB! Tím splnil poslední podmínku pro získání titulu Českého šampiona krásy! Moc a moc gratulujeme a děkujeme!

   

break
10.06.2018

RAUL BODUJE V NITŘE

     Skvělé zprávy přinesl tento víkend ze slovenské Nitry: Raulík (Rory x Nash) si  sobotu na Grand Prix 2018 ve velmi kvalitní konkurenci 18 přihlášených výmaráků z 5 států včetně Ruska a Maďarska vybojoval ve třídě šampionů hodnocení V2, res.CAC, res.CACIB. Na nedělním Derby Wnner 2018 pak ale zářil mnohem více! Od pí rozhodčí Monika Blaha (AT) si do závěrečného kruhu odnášel parádní výsledek V1/2, CAC, CACIB a BOB, v závěrečném kruhu pak u pí rozhodčí Magdalena Swietoń (PL) a v silné VII. skupině přidal vynikající res.BEST IN GROUP!! Udělali nám s Pájou obrovskou radost...   

   

break
04.06.2018

BŘEZOST POTVRZENA!

     ...aneb sny se mají plnit nejen o Vánocích.. Ještě na začátku roku mě vůbec nenapadlo, že by něco takového bylo možné, ale nakonec se podařilo! Díky dvěma úžasným babám (Suzanne a Ivaně) jsme z Austrálie do ČR dovezly krásného, šikovného a povahově zlatého mladého chovného psa s úžasným rodokmenem! Vše se navíc podařilo načasovat tak, že jsem krátce po jeho příletu mohla nechat nakrýt Rorynku pro její poslední vrh. A dnes máme potvrzenou březost! Máme velikou radost a jen doufáme, že vše bude i nadále probíhat bez komplikací až do zdárného porodu několika krásných, zdravých štěňátek včetně několika holčiček.. :) :) Držte nám prosím palce...
     Podrobnosti o tomto vrhu najdete ZDE.

          

break
12.05.2018

I.CENA PRO BONDA!

     Dnes nám udělal obrovskou radost opět Bondík, který si opravil loňskou II.cenu na podzimních zkouškách ve velkém stylu! Na PZ pořádaných OMS Třebíč předvedl skvělý výkon, který si vysloužil pochvalné komentáře rozhodčích i korony a byl korunován I.cenou a 292 body. Konečné 3.místo bylo už jen třešničkou na dortu. Moc a moc gratulujeme a držíme palce na ten poslední krůček k vytoužené chovnosti - lesní zkoušky.    

break
05.05.2018

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

     Naše "domácí" výstava by se jen těžko mohla obejít bez naší účasti. Pája měla spoustu klientů na handling, přesto si doslova "vydupala" přihlášení milované Andulky do veteránů. A Andulka nezklamala - i když v této třídě překvapivě měla konkurenci, vybojovala si hodnocení Výborná 1, Best of Veterans. Je to naše nestárnoucí hvězda...       

break
30.04.2018

BOND POPRVÉ V CIZINĚ

     Bondík (A Wild And Free of Greynie) s pánečkem poprvé vyrazili na zahraniční výstavu, a sice do maďarského Pápa. Handlingu se tentokrát výjimečně ujal páneček a přesto, že s předvedením nebyl zcela spokojen, dokázali kluci splnit cíl, s nímž na výstavu jeli: ve třídě pracovní si vyběhali 2x V1, 2x CAC a úspěšně tak započali cestu k maďarskému šampionátu krásy. Za rok (po uplynutí povinné lhůty) se pokusí o jeho dokončení. A my budeme držet pěsti... 

       

break
22.04.2018

COOL KLUCI SLAVÍ

     A máme tu další jubileum - naši dva raubíři z vrhu C slaví 1.rok svého života! Jeden na Slovensku, druhý v Humpolci, oba mají skvělé pánečky a užívají si mladého života plnými hrstmi. Přejeme hlavně zdravíčko a pochopení pánečků pro lumpárny! <3     

 

break
16.04.2018

ARYNKY KYČLE

     Další náš odchovánek si nechal testovat kyčle a další skvělý výsledek! Arynka (stejně jako Bond tříletá v době snímkování) má kyčle zcela zdravé - stupeň "A"! Máme velkou radost!  

 

break
06.04.2018

ANDULCE JE 11!

     Rok se s rokem sešel a my opět slavíme Andulčiny narozeniny. Čas letí jako splašený, vůbec se nám nechce věřit, že je to již po 11-té!  Andulka je stále v plné síle fyzické i psychické, nikdo jí tohle číslo nehádá ani náhodou. Moc jí všichni přejeme, aby to tak vydrželo ještě hodně, hodně dlouho. Je to naše láska... 

break
20.03.2018

RAUL ŠAMPIONEM UKRAJINY

     Raulíkovi si o víkendu udělali "malý" výlet na Ukrajinu, kde se konaly 3 výstavy (2x CACIB + 1x CAC), a se svými kluky uspěli na téměř 100%. Raulík si odvážel 3x CAC + 2 x res.CACIB (ano, porazit staršího "skorobráchu" není jednoduché..:) ) a stal se tak ukrajinským šampionem krásy. Moc gratulujeme a děkujeme!!

break
15.03.2018

BONDOVY KYČLE

     Hned druhý den po oslavě třetích narozenin se Bond s pánečky vydal na RTG kyčlí a dnes nám přišly výsledky od oficiálního posuzovatele MVDr. Snášila. A lépe to dopadnout nemohlo!! Máme samozřejmě velikou radost!

break
27.02.2018
break
25.02.2018

GREYNIE NAROZENINY

     Protože je únor nejplodnějším měsícem krátké historie naší CHS, rozhodli jsme pozvat naše odchovánky na poslední únorovou neděli na hromadnou oslavu narozenin. Vzhledem k tomu, že více než polovina jich žije v cizině, dostavili se nakonec "jen" čtyři (Arrynka, Bond, Barney a Torrey), ale i tak jsme si to skvěle užili. Vyšlo nám sice mrazivé, ale nádherné počasí na pořádnou procházku, šediváci se napucli speciálním psím dortem (pánečkové taky hlady nezůstali), dostali spoustu dárků a my dvounožci jsme si parádně popovídali. Ještě jednou moc děkujeme všem, že nám to nedělní odpoledne obětovali!

break
17.02.2018

ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA

     Týden se s týdnem sešel a Raulík opět zářil na Slovensku! Na bratislavské Victory show, což je vlastně slovenský Šampion šampionů, získal od p. rozhodčího Vl.Piskaye hodnocení Výborný 1, CAC, Victory Junior Winner!! Moc gratulujeme a jen tak dál!

   

break
11.02.2018

NITRADOG CUP + WINTER SHOW Nitra

     A Raulík vůbec nezahálí - hned další sobotu si nadělil krásný dárek ke svým 2.narozeninám! Na dvoudenní mezinárodní výstavě ve slovenské Nitře zabodoval především právě v sobotu, kdy se paní rozhodčí Vieře Vítkové líbil natolik, že mu udělila V1/2, CAC a res.CACIB! Takto se mu podařilo dokončil svůj první dospělácký titul a stal se ŠAMPIONEM KRÁSY SLOVENSKA!!! V neděli pak u pí rozhodčí Hany Ahrens (A) V2, res.CAC. Moc gratulujeme a dmeme se pýchou!     

break
break
04.02.2018

DUOCACIB

     Měsíc se s měsícem sešel a my jsme opět mířili do Brna, kde se konala tradiční dvoudenní mezinárodní výstava Duocacib. Ta nás utvrdila v tom, že letošním trendem budou výstavy s bohatou konkurencí, alespoň co se výmaráků týče. Tentokrát se jich sešlo každý den hned 53, a to z 5 států!
     Naše barvy hájil pouze Raulík který se pár dnů před svými druhými narozeninami představil naposledy v mezitřídě. Oběma pánům rozhodčím (Harto Stockmari (FIN) v sobotu a Vladimír Piskay (SK) v neděli) se líbil a oba shodně ho ocenili hodnocením Výborný 2, res. CAC.
     Kromě něho (a několika dalších výmaráků) handlovala naše Pája také jeho (skoro)bráchu Kristiana Shefis, který po oba dva dny vybojoval Best In Group 1!! Moc našim milým Vidiečanovým (majitelům obou kluků) gratulujeme!  

break
12.01.2018

HANÁCKÁ NÁRODNÍ

     Hanácká národní výstava psů v Brně je tradičním "otvírákem" nové výstavní sezony. Letos nás zde reprezentoval jen Bond (A Wild And Free of Greynie - Rory x Dante), ale zato parádně! V nečekaně bohatě obsazeném plemeni (37 VOK) se představil ve třídě šampionů a od rakouské pí rozhodčí Hany Ahrens získal hodnocení Výborný 1/2, CAC & Národní vítěz. Takto se mu podařilo dokončit další titul a je nyní také Grandšampionem České republiky. Gratulujeme!

      

break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal