error


error error error error error error error
NOVINKY 2019 HISTORIE
NOVINKY 2019
 
MÁME ŠTĚŇÁTKA!!! 3 holčičky a 9 kluků!
Pro více informací klikněte ZDE.
 
break
16.03.2019

ŠTĚŇÁTKA MAJÍ MĚSÍC

     I dnešní novinka dokazuje, jak čas zběsile letí... Naše úžasná dvanáctka už slaví měsíc svého života!! A jsou to už pořádní buclíci - všichni mají přes 3 kg a jsou neuvěřitelně šikovní. Až na malé nehody dodržují čistotu v bedně vyprazdňováním na k tomu určené podložky,už 10 dníbaští maso  (a že na jednu dávku padne 1,5 kg směsi!) a jsou to neskuteční mazlové.      

      K jejich "měsíčninám" jsme zkusili nafotit první postoje a nutno podotknout, že všichni prckové byli moc šikovní. A tím pádem i výsledek stojí za to - už se těšíme, jak mrňata porostou a jak budou vypadat za dalších pár týdnů.

break
27.02.2019

ÁČKA SLAVÍ

     Těžko tomu uvěřit, ale naši miláčkové z vrhu A dnes slaví už čtvrté narozeniny! Shodou okolností oba dva, kteří jsou z původní pětky chovní, jsou čerstvě pyšnými rodiči - Bondík se může pochlubit 8 krásnými a šikovnými potomky s Lollou a dalším vrhem na cestě, Arrynka má tu svou kopu kluků a 3 princezniček...
     Lásky naše, přejeme vám pevné zdraví a stále tolik lásky vašich pánečků! 

break
13.02.2019

NARODILA SE NÁM ŠTĚŇÁTKA!!!

     Dnes máme tu nejúžasnější zprávu! Naší odchovance Arrynce se narodila štěňátka! A není to jen tak nějaký vrh - tahle holčička se předvedla jako skvělá chovná fenka a zcela bez zásahu zvenčí porodila během 8 hodin celkem 12 velkých a silných štěňátek!! Je mezi nimi 9 kluků jako buků a 3 krásné princezničky! Všichni se mají čile k světu a Arynka se o ně skvěle stará, jako by to ani nebyla její premiéra.
     V tomto počtu asi nepřekvapí, že někteří kluci jsou stále volní. Proto pokud máte zájem o šikovného, chytrého a přátelského pejska, neváhejte se ozvat (j.pichova@volny.cz, tel. 603328104). Štěňátka jsou odchovávána u majitelů Arynky nedaleko Poděbrad, ale i oni vás rádi přivítají a seznámí se svou psí rodinkou.

  

break
09.02.2019

ŠTĚŇÁTKA NA CESTĚ

     Každým dnem netrpělivě očekáváme narození našeho vrhu E. Arynka nám narostla do skutečně nečekaných rozměrů (viz foto pořízené před pár dny). Už jí moc nechutná jídlo, i když ještě před pár dny by snědla i mámu a tátu. Také s pohybem už to není, co bývalo - raději odpočívá u krbu a sbírá síly na blížící se porod.
     Moc se těšíme a jsme velmi zvědaví, jak velká nadílka to bude. Držte palce.

  

break
08.02.2019

NAROZENINY B-TEAMU

     Dnes slaví své už třetí narozeniny naši milovaní odchovánci z vrhu B. Přejeme jim všem pevné zdraví a stále tu láskyplnou náruč jejich dvojnožců. Všechno nejlepší, miláčkové!

break
28.01.2019

NOVÁ SEZONA - DALŠÍ ÚSPĚCH

     Hned na začátku nového roku nám udělal velkou radost Bond, který se zúčastnil 3-denní mezinárodní výstavy ve slovenské Nitře. Nejen ve své třídě šampionů, ale i v rámci celého plemene musel bojovat s početnou mezinárodní konkurencí (CZ, PL, AUS, NL, HU). Přesto hned první den parádně zabodoval - u p. rozhodčího Václavíka získal hodnocení V1/3, CAC, res.CACIB!! Tímto výborným výsledkem dokončil svůj první zahraniční titul - Slovenský šampion krásy!!!
     Další dny si pořadí s konkurenty různě "prohazovali", takže do průkazu původu přibyly zápisy V2/3, res.CAC a V3 - prostě stále výborný, což nás moc těší. Děkujeme za skvělou reprezentaci naší CHS a ještě jednou gratulujeme!    

break
03.01.2019

DOZVUKY ÚSPĚCHŮ ROKU 2018

     První letošní novinka se se bude týkat dvou "bodovacích" úspěchů našich odchovánků za loňský rok. Překvapivá zpráva přišla ze Slovenska, kde náš Raulík (Brave Raoul de Greynie) vyhrál Open Slovakia Dog Cup 2018 mezi výmarskými ohaři, byl tedy absolutně nejúspěšnějším výmarákem ze všech účastníků slovenských výstav!! Na to, že těchto výstav neabsolvoval ani polovinu, krásný úspěch!
     No a tady v ČR máme naši úžasnou Arrynku, která nás překvapila 3. místem v klubové pracovní soutěži o Pohár Františka Krejčího!! Měla opravdu parádní sezonu, její CACT z všestranných zkoušek nám vyrazil dech už na podzim a toto umístění už je jen třešničkou na dortu. Mám velikou radost, že paničku Hanku práce tak chytla a že to holkám tak jde! Moc a moc gratuluju, všem zmíněným!   

   

break
 
 
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal