error


error error error error error error error
NOVINKY 2018 HISTORIE
NOVINKY 2018
 
PLÁNUJEME VRH E - zima 2018/2019
Pro více informací klidněte ZDE.
 
break
07.11.2018

BOND MÁ ZDRAVÉ SRDCE

     V českém chovu výmarských ohařů se objevila závažná dědičná nemoc srdce dilatační kardiomyopatie (DCM). Je to velmi zrádná nemoc, kterou je možno diagnostikovat až poté, co se začne rozvíjet, a to může být kdykoliv mezi 2-10 lety věku. To je samozřejmě velmi nebezpečné pro chov, protože tak může postižený jedinec do svého "odhalení" zplodit množství potomků. KCHVO na základě tohoto zjištění přijal zásadní opatření (podrobnosti ZDE), k nimž patří povinná každoroční kardiologická vyšetření specializovaná na DCM.
     Náš Bondík se tohoto vyšetření zúčastnil jako jeden z prvních na klinice ve Slaném. A jak jsme si troufli očekávat, vyšetření bylo negativní. Stejně jako všem ostatním byla i Bondíkovi odebrána také krev pro genetický výzkum, který snad brzy povede k vývoji testu DNA pro tuto zrádnou nemoc.       

break
22.10.2018

RAUL OTEVÍRÁ DALŠÍ ŠAMPIONÁT

     Raulík s pánečky se tentokrát vydali na jih a na třídenní a nezvykle bohatě obsazené mezinárodní výstavě v maďarském Komárně si vybojoval V1, CAC a 2x V2, res.CAC. Tím zahájil cestu za šampionem krásy Maďarska. Gratulujeme a držíme palce za rok na dokončení! 

break
21.10.2018

DALŠÍ VŠESTRANNÝ ÚSPĚCH PRO ARRYNKU

     A protože prý končit sezonu II.cenou není cool, střihla si Arrynka s paničkou ještě jedny všestranky, tentokrát v Litoměřicích. A na těžkých zkouškách, kde ze 17 účastníků dokončilo pouhých 7, opět potvrdily své kvality! I.cena, 438 bodů, 3.místo, Nejlepší les!!! Co víc dodat? Jsou to prostě hvězdy!! Holky moje, moc vám děkuju a dmu se pýchou! A taky už se trochu těším na štěňátka...  ;)

break
11.10.2018

NEJSMUTNĚJŠÍ DEN :(

     Dnes nás velmi zarmoutila naše Andulka, protože prohrála svůj boj se selhávajícími ledvinami. Ač jsme spolu s veterináři dělali, co jsme mohli, osud se nám porazit nepodařilo - dal nám jen o něco více než týden. Nevíme, zda by to pro nás bylo snazší, kdybychom ji viděli stárnout, postupně slábnout a uvadat. Ale takto to pro nás byl rozhodně šok. Ta naše - i v 11,5 letech - nejsilnější, nestárnoucí  a nesmrtelná holčička nám najednou odcházela před očima...
     Andulka byla vytouženým "zvířátkem" pro malou Páju a o trošku většího Máru. Byla neskutečný parťák a spřízněná duše nejen pro ně, ale možná ještě víc pro mě. Byla víc než poloviční člověk... <3 Ovlivnila náš život tak jako nikdo a nic jiného. Přivedla nám do něho spoustu nových přátel, otevřela nečekané obzory, přinesla spoustu radostných chvil a nechala nás okusit chuť vítězství. Tohle už nikdo a nic nepřekoná. Byla první a jedinečná...
     Andulko naše, run free.. Věřím, že na nás se shora budeš dávat pozor, a doufám, že tam na mě počkáš...     

break
07.10.2018

KLUBOVÉ VŠESTRANNÉ ZKOUŠKY

     První říjnový víkend se konaly všestranné zkoušky KCHVO, na které jsme se velmi těšili, protože na ně byli přihlášeni naši dva "áčkoví" experti - Arrynka a Bond. Ten sice nebyl už pár dní úplně ve formě, nakonec se ale páneček i po poradě s veterinářem rozhodl nastoupit. Oba dva si pro první den vylosovali k velké spokojenosti les, ale oběma se stala tak trochu osudnou barva. Arča po zcela vyčtyřkovaném výkonu spadla s dvojkou do II. ceny, Bondík ten na této úplně poslední disciplíně dokonce vypadl. Tam to ale bylo vcelku logické vyústění událostí, jak ukázal nejen jeho postupně upadající výkon, ale hlavně večerní návštěva veterinární kliniky s celkem významným nálezem, následným klidovým režimem a léčbou.
     V neděli už tedy naše barvy hájila jen Arrynka, ale zato naprosto skvěle! Předvedla parádní výkon na velkém poli, svůj (dokonalý) standard na poli malém a svůj doposud nejlepší výkon na vodě! Vysloužila si tak celkově druhý nejvyšší počet bodů, sobotní smolná barva jí ale posunula "až" na 5.místo. Konečné skóre děvčat tedy II.cena a 468 bodů, přesto se rozhodně neměly za co stydět - naopak! Já byla z jejich výkonu nadšená a moc jim za něj děkuji! Ke zkouškám nastoupilo 14 psů, dokončilo 11, z toho 4 v I.ceně, 3 ve II.ceně a 4 ve III.ceně.     

break
23.09.2018

ARRYNKA ČEKATELKOU ŠAMPIONA PRÁCE!!!

     Další historický milník v krátké historii naší chovatelské stanice! První (a třeba ne poslední) odchovánek získal pracovní titul, tedy čekatelství Šampiona práce! O tom se mi nikdy ani nesnilo - když jsem já začínala s Andulkou, chovala jsem velký respekt k samotnému institutu všestranných zkoušek, a kdyby mě k tomu tenkrát jeden úžasný výcvikář nedokopal, nikdy by mě nenapadlo se jich účastnit. A jaká ta III.cena pro mě představovala obrovský úspěch! :)
     A dnes ta jediná, ale zato nejúžasnější holčička z A-vrhu, A Wild Blossom Arrya Greynie "Arrynka" s paničkou Haničkou dokončily všestranné zkoušky Memoriál Františka Horela v Kutné Hoře s fantastickým výsledkem *** I.cena, 462/492 bodů, CACT!!!! **** Umístily se tak na parádním 5.místě. Dmeme se všichni pýchou a moc děvčatům gratulujeme a děkujeme!

break
21.09.2018

ŠTĚŇÁTKA SE NÁM ROZUTEKLA

     Uteklo to jako voda a dnes jsme se rozloučili s poslední holčičkou, která u nás navíc zůstávala z organizačních důvodů o něco déle. Dnes jsou tedy všechna štěňátka ve svých domovech, šťastná, milovaná a opečovávaná. Holčičky Sheila (modrá) a Molly (oranžová) šly téměř společně do Kladna k dvěma kamarádkám, často se vídají a lumpačí spolu i se starší novou "ségrou" Ami. Zelená Erinka teď žije na západě Čech u mladých manželů, kteří s ní mají velké pracovní plány. Malá bílá Greynie si získala srdce rodinky od Jesenice, takže ji máme opravdu jen kousek. Chlapeček Fil odcestoval do Brna ke svému novému "bráchovi" Miovi a dělá velkou radost zkušené rodině s dvěma slečnami. Více podrobností o tomto vrhu najdete na jeho speciální stránce ZDE.

     Nemůžete se dopočítat? Správně! Jedna holčička ve výčtu chybí. :) Je jí červená Daring Game of Greynie "Daisy", která tak trošku zůstala doma. Bude totiž ve spoluvlastnictví s chovatelskou stanicí Grey Valley, jejíž majitelka Hanička žije s rodinou se třemi dětmi v nedalekých Velkých Přílepech. Tam také bude po většinu času žít i Daisinka, ale my se moc těšíme na společné procházky, výcviky a veškeré případné další akce. Je to krásná holčička s úžasnou povahou a velikým pracovním potenciálem, která např. (stejně jako bráška Fil) v 10 týdnech krásně sama a s nadšením plave, od malička radostně aportuje a rychlostí se už nyní vyrovná mámě Rorce i tetě Annie. Moc se těšíme, co nám z téhle malé dračice vyroste.

     

V mezičase jsme se také mohli radovat z úžasných úspěchů, kterých dosáhl táta štěňátek Weisup Royal Flush at Bromhund "Gambler" po svém příletu do ČR. Za pouhé 3 měsíce, které strávil u skvělého výcvikáře a vůdce Jaromíra Gratcla, se mu podařilo následující:
 Zkoušky vodních prací - I.cena, 100/100 bodů
Lesní zkoušky - I.cena, 238/248 bodů, nos 4
Podzimní zkoušky - I.cena, 297/300 bodů, nos a vystavení 4
Všestranné zkoušky - I.cena, 479/492 bodů, nos a vystavení 4

Gambler se také stihl zúčastnit Klubové výstavy KCHVO v Brně - Žebětíně, kde pod přísným okem rozhodčí MVDr.Kočové a mezi 10 konkurenty ve třídě otevřené získal parádní výsledek Výborný 2, res.CAC! Kromě toho absolvoval jarní svod ("bez ztráty kytičky") a především netrpělivě očekávaný výběr do chovu včetně testu povahy. Ani zde nenašla komise sebemenší chybičku a z Gamblera se stal KANDIDÁT CHOVU KCHVO!! Více radosti už nám tento den nemohl přinést... Zbývá tedy vyřešit byrokratické podmínky, tedy zapsat Gamblera do české plemenné knihy, a hned se z něho stane český chovný pes! Moc gratuluji majitelce Ivce a zároveň moc děkuji Suzanne (CHS Bromhund, Austrálie) za její důvěru a poskytnutí tak úžasného psa do ČR a také Jaromírovi za vše od péče přes výcvik až po odvedení na výběru do chovu.

break
16.09.2018 

VZ O PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA KRAJE VYSOČINA (CACT)

     Tentýž víkend jako Arrynka bojoval na zkouškách také brácha Bond, a to na všestranných zkouškách O putovní pohár hejtmana Kraje Vysočina. A stejně jako Arrynku potrápili zajíci, tak Bonda potrápil bažant, a stejně jako Arrynka spadl do II.ceny. Konečný výsledek 469/492 bodů, nos a vystavování za 4, 4.místo z 12 účastníků je ale vskutku parádní a jedničky z klidů je opravdu velká škoda. Je to ale pro ně - stále ještě nováčky v lovecké kynologii - další zkušenost, kterou mohou zúročit v další práci. A my jsme na ně i tak strašně pyšní - máme totiž všestranného Bonda!! Kluci, palec hore!

 
break
15.09.2018 

KLUBOVÉ PODZIMNÍ ZKOUŠKY (CACT)

     Loni naši CHS na jedné z klubových soutěží zastupoval Torrey (Brave Aramis de Greynie), letos se tohoto úkolu zhostila Arrynka (A Wild Blossom Arrya Greynie). Arrynka s paničkou zvolily klubové podzimní zkoušky ve Mžanech u Hradce Králové. Předvedly moc pěknou práci, která ale tentokrát stačila "pouze" na II.cenu. Při společném honu se totiž Arrynka nechala zlákat a pořádně si prohnala dva zajíce, takže při vzápětí následujícím individuálním hledání v tomtéž prostoru už nepředvedla moc elánu a vysloužila si limitní dvojku z rychlosti. Konečný výsledek II.cena, 260/300 bodů ale není žádnou ostudou, i když panička Hanička byla trošku zklamaná. Děvčata, gratuluji a držím palce na příště, aby se dostavila trocha štěstí! Ke zkouškám nastoupilo 13 psů, dokončilo 9, z toho 7 v I.ceně.

 
break
02.09.2018

BOND ZÍSKAL res.CACT!!!

     Velikánskou radost nám tento víkend udělal opět Bond (A Wild And Free of Greynie) a opět to byla radost z pracovního úspěchu! Bondík se spolu s pánečkem Kubou zúčastnili dvoudenního VIII.ročníku Memoriálu Luďka Hejného o Pohár Premonstrátského kláštera Milevsko 2018 (pole + voda + liška). V sobotu rozhodně nepřekvapili vynikající prací na vodě, kde tradičně neztratili ani bod. V neděli pak potvrdili formu na poli a soutěž dokončili s naprosto fantastickým výsledkem I.cena, 391/408, Nejlepší liška, res. CACT!!! Jsem na kluky neskutečně pyšná - nikdy se mi ani nesnilo, že by některé naše štěndo mohlo byť jen přičichnout k čekatelství Šampiona práce... Kubo, děkuju!

  

break
28.08.2018

RORYNKA MÁ NAROZENINY

     Zdá se to být neuvěřitelné, ale naše milovaná, krásná a úspěšná Rorynka (Gem Of Aleck from Atria Cordis), úžasná matka našich 4 vrhů slaví své sedmé narozeniny!! Je toho tolik, co jsme díky ní prožili, přesto jako by to bylo tepve před pár měsíci, když se narodila... Milá Rorynko, do další sedmičky ti přejeme všechno dobré, hlavně stále pevné zdraví, stále tu duši štěněte a nezkrotný temperament, stále tvůj nezaměnitelný úsměv.. Jsi naše zlato! 
     Narozky Rorka oslavila tradičně spolu s Andulkou a netradičně spolu se svými štěňátky, kterým byo právě 7 týdnů. Byl dortík, byly dobroty a hračy, byly hrátky s prcky... ošizen nebyl toho dne nikdo..            

break
29.07.2018

          ÚŽASNÝ PRACOVNÍ ÚSPĚCH BONDA!!!

     Nečekaný, ale o to úžasnější úspěch si připsal na své konto Bond (A Wild and Free of Greynie - Rory x Dante)!!! Přesto, že ještě do nedávna lovecký výcvik se svým pánečkem vůbec nepreferovali a brali jej téměř jako nutné zlo pro uchovnění, prokázali tu správnou dávku drzosti a přihlásili se na Havlíčkobrodský pohár - dvoudenní soutěž LZ + ZVP, kam jezdí potrénovat ti nejzkušenější před nabodováním na všestranných zkouškách. A kluci tedy vůbec nezaváhali a nejen mně vytřeli zrak! Na sobotních vodních pracech předvedli dokonalý výkon, za který si vysloužili plný počet bodů a tedy i I.cenu, později v neděli dokonce i vyhlášení za Nejlepší vodu!!! Bond vodu prostě miluje...
     V neděli pak nastoupili na Lesní zkoušky, nenechali se rozhodit ani tím, že všichni ostatní soutěžící z jejich skupiny postupně vypadli a dokončili ve velkém stylu s pouhými dvěma trojkami, tedy I.cena, 232 /240 bodů!!! Konečné skóre Havlíčkobrodského poháru tedy zní: I. cena, 332/340 bodů, 4.místo/16, Nejlepší voda!! Moc gratulujeme a dmeme se pýchou. 
     A třešničkou na dortu je fakt, že tímto Bond splnil poslední podmínku chovnosti a stává se oficiálně chovným psem!! Jeho "nabídku" si můžete prostudovat ZDE.      

  

break
28.07.2018

          RAOUL V POLSKU

     Raulík tentokrát s pánečky zavítal do ciziny, konkrétně do polského Zakopaneho, a z mezinárodní výstavy psů si dovezl hodnocení Výborný 1, CWC (třída pracovní). Zahájil tak již svůj třetí šampionát! Moc gratulujeme a těšíme se na jeho dokončení za půl roku! 

  

break
09.07.2018

          MÁME ŠTĚŇÁTKA!!!

     Dnes přinášíme tu úplně nejvíc nejlepší zprávu - máme štěňátka! A ne jen tak ledajaká, máme totiž holčičky!! Rorynka asi pochopila, že toto je poslední šance opravit si dosavadní skóre (celkem 13 štěňátek, z toho celé 2 holčičky...), a porodila nám 5 krásných holčiček a 1 klučíka! Máme velikou radost, neboť všichni včetně maminy jsou v pořádku, zdraví a plní života. Doufáme, že porostou do krásy a šikovnosti a budou rodičům, nám i budoucím majitelům dělat jen radost. V tuto chvíli to vypadá, že všechna štěňátka jsou zadaná.      

  

break
08.07.2018

CACIB Velká Ida

     Raulík pokračuje ve své krasojízdě - na dvoudenní mezinárodní výstavě ve Velké Idě na východním Slovensku získal hodnocení 2x V1+ CAC, res.CACIB. Další krůček na cestě ke Grandšampionovi SK...      

  

break
29.06.2018

RORKA TO MÁ ZA PÁR

     Už se nám to pomaličku chýlí - Rorynka vstupuje do poslední dekády. Pořádně se nám zakulatila a je neskutečně žravá, takový malý Otesánek. Na břiše už pozorujeme a hmatáme pohyby štěňátek, roztomilost sama.. :) Tak nám držte palce, ať je Rorka v pořádku donosí a v pořádku porodí. Už se moc těšíme!    

  

break
23.06.2018

RAULÍK ŠAMPIONEM KRÁSY ČR!!

     Jen jeden volný víkend si užili naši milí Slováci a hned zamířili na další výstavu - tentokrát k nám do ČR. Na Intercanis v Brně, kam bylo přihlášeno 30 VOK, se Raulík předvedl přísnému, ale zkušenému a spravedlivému rozhodčímu p. Tiboru Havelkovi (Sk) ve třídě pracovní. A moc nás potěšilo, že v záplavě VD a V bez titulu získal hodnocení Výborný 1/2, CAC, res. CACIB! Tím splnil poslední podmínku pro získání titulu Českého šampiona krásy! Moc a moc gratulujeme a děkujeme!

   

break
10.06.2018

RAUL BODUJE V NITŘE

     Skvělé zprávy přinesl tento víkend ze slovenské Nitry: Raulík (Rory x Nash) si  sobotu na Grand Prix 2018 ve velmi kvalitní konkurenci 18 přihlášených výmaráků z 5 států včetně Ruska a Maďarska vybojoval ve třídě šampionů hodnocení V2, res.CAC, res.CACIB. Na nedělním Derby Wnner 2018 pak ale zářil mnohem více! Od pí rozhodčí Monika Blaha (AT) si do závěrečného kruhu odnášel parádní výsledek V1/2, CAC, CACIB a BOB, v závěrečném kruhu pak u pí rozhodčí Magdalena Swietoń (PL) a v silné VII. skupině přidal vynikající res.BEST IN GROUP!! Udělali nám s Pájou obrovskou radost...   

   

break
04.06.2018

BŘEZOST POTVRZENA!

     ...aneb sny se mají plnit nejen o Vánocích.. Ještě na začátku roku mě vůbec nenapadlo, že by něco takového bylo možné, ale nakonec se podařilo! Díky dvěma úžasným babám (Suzanne a Ivaně) jsme z Austrálie do ČR dovezly krásného, šikovného a povahově zlatého mladého chovného psa s úžasným rodokmenem! Vše se navíc podařilo načasovat tak, že jsem krátce po jeho příletu mohla nechat nakrýt Rorynku pro její poslední vrh. A dnes máme potvrzenou březost! Máme velikou radost a jen doufáme, že vše bude i nadále probíhat bez komplikací až do zdárného porodu několika krásných, zdravých štěňátek včetně několika holčiček.. :) :) Držte nám prosím palce...
     Podrobnosti o tomto vrhu najdete ZDE.

          

break
12.05.2018

I.CENA PRO BONDA!

     Dnes nám udělal obrovskou radost opět Bondík, který si opravil loňskou II.cenu na podzimních zkouškách ve velkém stylu! Na PZ pořádaných OMS Třebíč předvedl skvělý výkon, který si vysloužil pochvalné komentáře rozhodčích i korony a byl korunován I.cenou a 292 body. Konečné 3.místo bylo už jen třešničkou na dortu. Moc a moc gratulujeme a držíme palce na ten poslední krůček k vytoužené chovnosti - lesní zkoušky.    

break
05.05.2018

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

     Naše "domácí" výstava by se jen těžko mohla obejít bez naší účasti. Pája měla spoustu klientů na handling, přesto si doslova "vydupala" přihlášení milované Andulky do veteránů. A Andulka nezklamala - i když v této třídě překvapivě měla konkurenci, vybojovala si hodnocení Výborná 1, Best of Veterans. Je to naše nestárnoucí hvězda...       

break
30.04.2018

BOND POPRVÉ V CIZINĚ

     Bondík (A Wild And Free of Greynie) s pánečkem poprvé vyrazili na zahraniční výstavu, a sice do maďarského Pápa. Handlingu se tentokrát výjimečně ujal páneček a přesto, že s předvedením nebyl zcela spokojen, dokázali kluci splnit cíl, s nímž na výstavu jeli: ve třídě pracovní si vyběhali 2x V1, 2x CAC a úspěšně tak započali cestu k maďarskému šampionátu krásy. Za rok (po uplynutí povinné lhůty) se pokusí o jeho dokončení. A my budeme držet pěsti... 

       

break
22.04.2018

COOL KLUCI SLAVÍ

     A máme tu další jubileum - naši dva raubíři z vrhu C slaví 1.rok svého života! Jeden na Slovensku, druhý v Humpolci, oba mají skvělé pánečky a užívají si mladého života plnými hrstmi. Přejeme hlavně zdravíčko a pochopení pánečků pro lumpárny! <3     

 

break
16.04.2018

ARYNKY KYČLE

     Další náš odchovánek si nechal testovat kyčle a další skvělý výsledek! Arynka (stejně jako Bond tříletá v době snímkování) má kyčle zcela zdravé - stupeň "A"! Máme velkou radost!  

 

break
06.04.2018

ANDULCE JE 11!

     Rok se s rokem sešel a my opět slavíme Andulčiny narozeniny. Čas letí jako splašený, vůbec se nám nechce věřit, že je to již po 11-té!  Andulka je stále v plné síle fyzické i psychické, nikdo jí tohle číslo nehádá ani náhodou. Moc jí všichni přejeme, aby to tak vydrželo ještě hodně, hodně dlouho. Je to naše láska... 

break
20.03.2018

RAUL ŠAMPIONEM UKRAJINY

     Raulíkovi si o víkendu udělali "malý" výlet na Ukrajinu, kde se konaly 3 výstavy (2x CACIB + 1x CAC), a se svými kluky uspěli na téměř 100%. Raulík si odvážel 3x CAC + 2 x res.CACIB (ano, porazit staršího "skorobráchu" není jednoduché..:) ) a stal se tak ukrajinským šampionem krásy. Moc gratulujeme a děkujeme!!

break
15.03.2018

BONDOVY KYČLE

     Hned druhý den po oslavě třetích narozenin se Bond s pánečky vydal na RTG kyčlí a dnes nám přišly výsledky od oficiálního posuzovatele MVDr. Snášila. A lépe to dopadnout nemohlo!! Máme samozřejmě velikou radost!

break
27.02.2018
break
25.02.2018

GREYNIE NAROZENINY

     Protože je únor nejplodnějším měsícem krátké historie naší CHS, rozhodli jsme pozvat naše odchovánky na poslední únorovou neděli na hromadnou oslavu narozenin. Vzhledem k tomu, že více než polovina jich žije v cizině, dostavili se nakonec "jen" čtyři (Arrynka, Bond, Barney a Torrey), ale i tak jsme si to skvěle užili. Vyšlo nám sice mrazivé, ale nádherné počasí na pořádnou procházku, šediváci se napucli speciálním psím dortem (pánečkové taky hlady nezůstali), dostali spoustu dárků a my dvounožci jsme si parádně popovídali. Ještě jednou moc děkujeme všem, že nám to nedělní odpoledne obětovali!

break
17.02.2018

ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA

     Týden se s týdnem sešel a Raulík opět zářil na Slovensku! Na bratislavské Victory show, což je vlastně slovenský Šampion šampionů, získal od p. rozhodčího Vl.Piskaye hodnocení Výborný 1, CAC, Victory Junior Winner!! Moc gratulujeme a jen tak dál!

   

break
11.02.2018

NITRADOG CUP + WINTER SHOW Nitra

     A Raulík vůbec nezahálí - hned další sobotu si nadělil krásný dárek ke svým 2.narozeninám! Na dvoudenní mezinárodní výstavě ve slovenské Nitře zabodoval především právě v sobotu, kdy se paní rozhodčí Vieře Vítkové líbil natolik, že mu udělila V1/2, CAC a res.CACIB! Takto se mu podařilo dokončil svůj první dospělácký titul a stal se ŠAMPIONEM KRÁSY SLOVENSKA!!! V neděli pak u pí rozhodčí Hany Ahrens (A) V2, res.CAC. Moc gratulujeme a dmeme se pýchou!     

break
break
04.02.2018

DUOCACIB

     Měsíc se s měsícem sešel a my jsme opět mířili do Brna, kde se konala tradiční dvoudenní mezinárodní výstava Duocacib. Ta nás utvrdila v tom, že letošním trendem budou výstavy s bohatou konkurencí, alespoň co se výmaráků týče. Tentokrát se jich sešlo každý den hned 53, a to z 5 států!
     Naše barvy hájil pouze Raulík který se pár dnů před svými druhými narozeninami představil naposledy v mezitřídě. Oběma pánům rozhodčím (Harto Stockmari (FIN) v sobotu a Vladimír Piskay (SK) v neděli) se líbil a oba shodně ho ocenili hodnocením Výborný 2, res. CAC.
     Kromě něho (a několika dalších výmaráků) handlovala naše Pája také jeho (skoro)bráchu Kristiana Shefis, který po oba dva dny vybojoval Best In Group 1!! Moc našim milým Vidiečanovým (majitelům obou kluků) gratulujeme!  

break
12.01.2018

HANÁCKÁ NÁRODNÍ

     Hanácká národní výstava psů v Brně je tradičním "otvírákem" nové výstavní sezony. Letos nás zde reprezentoval jen Bond (A Wild And Free of Greynie - Rory x Dante), ale zato parádně! V nečekaně bohatě obsazeném plemeni (37 VOK) se představil ve třídě šampionů a od rakouské pí rozhodčí Hany Ahrens získal hodnocení Výborný 1/2, CAC & Národní vítěz. Takto se mu podařilo dokončit další titul a je nyní také Grandšampionem České republiky. Gratulujeme!

      

break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal