error


error error error error error error error
NOVINKY 2021 HISTORIE
NOVINKY 2021
 
PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA - jaro 2021!
Bližší informace ZDE!
 
break
05.04.2021

BONDŮV NOVÝ LETÁČEK

      S malým zpožděním nechal páneček Bondovi k 6. narozeninám vyrobit krycí letáček. Práce se ujala Eva Černohubová, a tak není překvapením, že se opravdu povedl. Děkujeme! 

break
27.02.2021

GREYNIE NAROZENINY

      Únor je narozeninovým měsícem hned tří z našich pěti odchovaných vrhů výmaráčků. Bohužel už téměř rok trvající protiepidemická opatření různé síly a intenzity nám ani nyní nedovolují sejít se a narozky hromadně oslavit tak, jak u nás bývá zvykem. Tak alespoň virtuálně přejeme všem 23 dotčeným šediváčkům pevné zdraví a stále plnou misku! Ať už nám skončí veškerá omezení a můžeme pracovat a scházet se jako dřív!

      Spolu s vrhem E oslavila své druhé narozeniny i naše "malá" Carrie (Arrya x Alli). Ďáblice, která se o sebe umí postarat vždy a za všech okolností, nám pomalu dospívá do krásné a sebevědomé fenky. Loveckých vloh jí bylo souzeno přehršel, stejně jako temperamentu. Má skvělý nos, přirozenou (a silnou) touhu aportovat a hlavně neskutečnou chuť do práce v poli. Její rádius se počítá ve stovkách metrů a sotva mu stačí kdejaký elektrický obojek. :) Během loňské, na hromadnější akce velmi chudé sezony, stihla úspěšně vykonat zkoušky vloh, zkoušky vodních prací a podzimní zkoušky, vše v I.ceně. Letos nevypadá situace s akcemi o mnoho lépe, ale přesto doufáme, že by se nám mohly podařit přidat ještě lesní zkoušky, a pokud se nám bude dařit, tak snad zkusíme i všestranky. Držte nám palce!
break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal