error


error error error error error error error
NOVINKY 2021 HISTORIE
NOVINKY 2021
break
20.05.2021

ZARA LOVECKY UPOTŘEBITELNÁ

      V sobotu nám velikou radost udělaly Zara (Everlasting Hope for Greynie - Arrya x Alli) s paničkou Romanou, které parádně zvládly podzimní zkoušky pořádané MSKAO v Těšanech u Brna. Zara předvedla moc pěkný výkon a i když se pár chybiček našlo, dokončila v krásné I.ceně s 275 body (nos a vystavení za 4). Moc gratulujeme a děkujeme, děvčata!     

break
04.05.2021

BŘEZOST POTVRZENA

      Těsně před Velikonocemi prožily naše holky (Arrynka s paničkou Haničkou) poněkud dramatickou akci s názvem "inseminace". I když se proti nim spiklo snad vše a my opravdu moc nevěřili, že by akce mohla být úspěšná, tak ultrazvuk před pár dny ukázal, že pár štěňátek si svůj život přece jen vybojovalo! Máme velikou radost a těšíme se na jejich narození na přelomu května a června. Veškeré detaily o tomto vrhu najdete ZDE, ale všechna štěňátka jsou již dávno zamluvena. Držte nám palce, ať vše dobře dopadne.

break
22.04.2021

 NAROZKY CÉČEK

      Naši dva kluci z C-vrhu slaví již 4.narozeniny! Uteklo to strašně rychle a dnes jsou to dospělí a šikovní samci, kteří mají ty nejlepší pánečky. Přejeme jim do dalších let hlavně pevné zdraví a stále plnou misku!

 

break
05.04.2021

BONDŮV NOVÝ LETÁČEK

      S malým zpožděním nechal páneček Bondovi k 6. narozeninám vyrobit krycí letáček. Práce se ujala Eva Černohubová, a tak není překvapením, že se opravdu povedl. Děkujeme! 

break
27.02.2021

GREYNIE NAROZENINY

      Únor je narozeninovým měsícem hned tří z našich pěti odchovaných vrhů výmaráčků. Bohužel už téměř rok trvající protiepidemická opatření různé síly a intenzity nám ani nyní nedovolují sejít se a narozky hromadně oslavit tak, jak u nás bývá zvykem. Tak alespoň virtuálně přejeme všem 23 dotčeným šediváčkům pevné zdraví a stále plnou misku! Ať už nám skončí veškerá omezení a můžeme pracovat a scházet se jako dřív!

      Spolu s vrhem E oslavila své druhé narozeniny i naše "malá" Carrie (Arrya x Alli). Ďáblice, která se o sebe umí postarat vždy a za všech okolností, nám pomalu dospívá do krásné a sebevědomé fenky. Loveckých vloh jí bylo souzeno přehršel, stejně jako temperamentu. Má skvělý nos, přirozenou (a silnou) touhu aportovat a hlavně neskutečnou chuť do práce v poli. Její rádius se počítá ve stovkách metrů a sotva mu stačí kdejaký elektrický obojek. :) Během loňské, na hromadnější akce velmi chudé sezony, stihla úspěšně vykonat zkoušky vloh, zkoušky vodních prací a podzimní zkoušky, vše v I.ceně. Letos nevypadá situace s akcemi o mnoho lépe, ale přesto doufáme, že by se nám mohly podařit přidat ještě lesní zkoušky, a pokud se nám bude dařit, tak snad zkusíme i všestranky. Držte nám palce!
break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal