error


error error error error error error error
NOVINKY 2018 HISTORIE
NOVINKY 2018
 
PLÁNUJEME ŠTĚŇÁTKA NA ROK 2018!!!
Pro více informací klidněte ZDE.
 
break
12.05.2018

I.CENA PRO BONDA!

     Dnes nám udělal obrovskou radost opět Bondík, který si opravil loňskou II.cenu na podzimních zkouškách ve velkém stylu! Na PZ pořádaných OMS Třebíč předvedl skvělý výkon, který si vysloužil pochvalné komentáře rozhodčích i korony a byl korunován I.cenou a 292 body. Konečné 3.místo bylo už jen třešničkou na dortu. Moc a moc gratulujeme a držíme palce na ten poslední krůček k vytoužené chovnosti - lesní zkoušky.    

break
05.05.2018

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PRAHA

     Naše "domácí" výstava by se jen těžko mohla obejít bez naší účasti. Pája měla spoustu klientů na handling, přesto si doslova "vydupala" přihlášení milované Andulky do veteránů. A Andulka nezklamala - i když v této třídě překvapivě měla konkurenci, vybojovala si hodnocení Výborná 1, Best of Veterans. Je to naše nestárnoucí hvězda...       

break
30.04.2018

BOND POPRVÉ V CIZINĚ

     Bondík (A Wild And Free of Greynie) s pánečkem poprvé vyrazili na zahraniční výstavu, a sice do maďarského Pápa. Handlingu se tentokrát výjimečně ujal páneček a přesto, že s předvedením nebyl zcela spokojen, dokázali kluci splnit cíl, s nímž na výstavu jeli: ve třídě pracovní si vyběhali 2x V1, 2x CAC a úspěšně tak započali cestu k maďarskému šampionátu krásy. Za rok (po uplynutí povinné lhůty) se pokusí o jeho dokončení. A my budeme držet pěsti... 

       

break
22.04.2018

COOL KLUCI SLAVÍ

     A máme tu další jubileum - naši dva raubíři z vrhu C slaví 1.rok svého života! Jeden na Slovensku, druhý v Humpolci, oba mají skvělé pánečky a užívají si mladého života plnými hrstmi. Přejeme hlavně zdravíčko a pochopení pánečků pro lumpárny! <3     

 

break
16.04.2018

ARYNKY KYČLE

     Další náš odchovánek si nechal testovat kyčle a další skvělý výsledek! Arynka (stejně jako Bond tříletá v době snímkování) má kyčle zcela zdravé - stupeň "A"! Máme velkou radost!  

 

break
06.04.2018

ANDULCE JE 11!

     Rok se s rokem sešel a my opět slavíme Andulčiny narozeniny. Čas letí jako splašený, vůbec se nám nechce věřit, že je to již po 11-té!  Andulka je stále v plné síle fyzické i psychické, nikdo jí tohle číslo nehádá ani náhodou. Moc jí všichni přejeme, aby to tak vydrželo ještě hodně, hodně dlouho. Je to naše láska... 

break
20.03.2018

RAUL ŠAMPIONEM UKRAJINY

     Raulíkovi si o víkendu udělali "malý" výlet na Ukrajinu, kde se konaly 3 výstavy (2x CACIB + 1x CAC), a se svými kluky uspěli na téměř 100%. Raulík si odvážel 3x CAC + 2 x res.CACIB (ano, porazit staršího "skorobráchu" není jednoduché..:) ) a stal se tak ukrajinským šampionem krásy. Moc gratulujeme a děkujeme!!

break
15.03.2018

BONDOVY KYČLE

     Hned druhý den po oslavě třetích narozenin se Bond s pánečky vydal na RTG kyčlí a dnes nám přišly výsledky od oficiálního posuzovatele MVDr. Snášila. A lépe to dopadnout nemohlo!! Máme samozřejmě velikou radost!

break
27.02.2018
break
25.02.2018

GREYNIE NAROZENINY

     Protože je únor nejplodnějším měsícem krátké historie naší CHS, rozhodli jsme pozvat naše odchovánky na poslední únorovou neděli na hromadnou oslavu narozenin. Vzhledem k tomu, že více než polovina jich žije v cizině, dostavili se nakonec "jen" čtyři (Arrynka, Bond, Barney a Torrey), ale i tak jsme si to skvěle užili. Vyšlo nám sice mrazivé, ale nádherné počasí na pořádnou procházku, šediváci se napucli speciálním psím dortem (pánečkové taky hlady nezůstali), dostali spoustu dárků a my dvounožci jsme si parádně popovídali. Ještě jednou moc děkujeme všem, že nám to nedělní odpoledne obětovali!

break
17.02.2018

ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA

     Týden se s týdnem sešel a Raulík opět zářil na Slovensku! Na bratislavské Victory show, což je vlastně slovenský Šampion šampionů, získal od p. rozhodčího Vl.Piskaye hodnocení Výborný 1, CAC, Victory Junior Winner!! Moc gratulujeme a jen tak dál!

   

break
11.02.2018

NITRADOG CUP + WINTER SHOW Nitra

     A Raulík vůbec nezahálí - hned další sobotu si nadělil krásný dárek ke svým 2.narozeninám! Na dvoudenní mezinárodní výstavě ve slovenské Nitře zabodoval především právě v sobotu, kdy se paní rozhodčí Vieře Vítkové líbil natolik, že mu udělila V1/2, CAC a res.CACIB! Takto se mu podařilo dokončil svůj první dospělácký titul a stal se ŠAMPIONEM KRÁSY SLOVENSKA!!! V neděli pak u pí rozhodčí Hany Ahrens (A) V2, res.CAC. Moc gratulujeme a dmeme se pýchou!     

break
break
04.02.2018

DUOCACIB

     Měsíc se s měsícem sešel a my jsme opět mířili do Brna, kde se konala tradiční dvoudenní mezinárodní výstava Duocacib. Ta nás utvrdila v tom, že letošním trendem budou výstavy s bohatou konkurencí, alespoň co se výmaráků týče. Tentokrát se jich sešlo každý den hned 53, a to z 5 států!
     Naše barvy hájil pouze Raulík který se pár dnů před svými druhými narozeninami představil naposledy v mezitřídě. Oběma pánům rozhodčím (Harto Stockmari (FIN) v sobotu a Vladimír Piskay (SK) v neděli) se líbil a oba shodně ho ocenili hodnocením Výborný 2, res. CAC.
     Kromě něho (a několika dalších výmaráků) handlovala naše Pája také jeho (skoro)bráchu Kristiana Shefis, který po oba dva dny vybojoval Best In Group 1!! Moc našim milým Vidiečanovým (majitelům obou kluků) gratulujeme!  

break
12.01.2018

HANÁCKÁ NÁRODNÍ

     Hanácká národní výstava psů v Brně je tradičním "otvírákem" nové výstavní sezony. Letos nás zde reprezentoval jen Bond (A Wild And Free of Greynie - Rory x Dante), ale zato parádně! V nečekaně bohatě obsazeném plemeni (37 VOK) se představil ve třídě šampionů a od rakouské pí rozhodčí Hany Ahrens získal hodnocení Výborný 1/2, CAC & Národní vítěz. Takto se mu podařilo dokončit další titul a je nyní také Grandšampionem České republiky. Gratulujeme!

      

break
break
 

TOPlist

© 2014 Greynie kennel - All rights reserved!
webdesign by Anima Animal